همه محصولات
-
لوییچراغ های هواپیمایی با کیفیت و قیمت مناسب ، محصولات شما را دوست دارند. -
جانمن فقط می خواهم از شما برای حرفه ای بودن تشکر کنم.
کلید واژه ها [ aviation obstruction light ] همخوانی داشتن 119 محصولات.
مانیتورینگ از راه دور 15W چراغ های دریایی با خورشیدی IP68 6NM
| عمر مفید صفحه خورشیدی: | 30 سال |
|---|---|
| افقی خارج کردن: | 360 درجه |
| واگرایی عمودی: | > 8 درجه |
10NM 15NM 20NM چراغ های ناوبری خورشیدی
| نوع: | چراغ های ناوبری خورشیدی 10NM 20NM |
|---|---|
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
| ظرفیت باتری: | 12V24AH |
نظارت از راه دور چراغ های ناوبری خورشیدی 15W 6NM
| نام: | نظارت از راه دور چراغ های ناوبری خورشیدی 15W 6NM |
|---|---|
| عمر سرویس LED: | 000 100000 ساعت |
| رنگ ساطع اختیاری: | قرمز ، زرد ، سبز ، آبی ، سفید |
IR Remote Control 7NM Solar Marine Navigation Lighting 6W
| نام: | روشنایی ناوبری دریایی با انرژی خورشیدی 7NM |
|---|---|
| افقی خارج کردن: | 360 درجه |
| واگرایی عمودی: | > 8 درجه |
چراغ هشدار باربر خورشیدی قابل شارژ RS232 12v 300LUX
| عمر مفید صفحه خورشیدی: | 30 سال |
|---|---|
| افقی خارج کردن: | 360 درجه |
| واگرایی عمودی: | > 8 درجه |
16.5V 20km با شدت متوسط 20W چراغ هشدار دهنده موانع
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| دامنه دیداری: | 20 کیلومتر |
| مصرف برق: | W20W |
Flash Adjusted 3W 32.5cd برج انسداد چراغ روشنایی ICAO L810 IP67
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | چراغ قرمز انسداد برج تنظیم شده ثابت ثابت قرمز |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
شدت متوسط 40W 2000cd Aircraft Beacon Light 100Lux
| استاندارد FAA: | L-864/865 |
|---|---|
| نام: | چراغ راهنمای هواپیما با شدت متوسط نوع A |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
چراغ خورشیدی 5km 4W 8V دوگانه هواپیمایی برای برج ها
| دامنه دیداری: | <5 کیلومتر |
|---|---|
| توان پانل خورشیدی: | 4W |
| عمر باتری: | > 3 ساله |
ضد زنگ 100 سی دی چراغ های هشدار دهنده هواپیما چراغ های آلومینیومی
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | GS-LI / B |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 85V ~ 264V |

