همه محصولات
-
لوییچراغ های هواپیمایی با کیفیت و قیمت مناسب ، محصولات شما را دوست دارند. -
جانمن فقط می خواهم از شما برای حرفه ای بودن تشکر کنم.
کلید واژه ها [ aviation obstruction light ] همخوانی داشتن 119 محصولات.
چراغ هشدار دهنده هواپیمای چشمک زن FAA 750W 200000cd IP66
| FAA طبقه بندی کنید: | L-857 |
|---|---|
| مدل: | GS-HI / O |
| ولتاژ برق: | AC220V |
چراغ های هشدار دهنده هواپیما با شدت بالا 60W 200ms
| استاندارد FAA: | L-867 |
|---|---|
| نوع: | چراغ های هشدار دهنده هواپیما با شدت بالا 60W 200ms |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
چراغ هشدار دهنده هواپیما IP67 Dual Head FAA L810 بر روی برج ها
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | هشدار دهنده هواپیما در برج ها |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
IP67 32.5cd Aviation Led Warning Lights 100Lux Surge Protection
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | GS-LI / B GS-LI / A |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 85V ~ 264V |
3.2V3.3AH 300LUX 2W Solar Inland Marine Lantern Lantern Phosphate باتری
| عمر صفحه خورشیدی: | > 20 سال |
|---|---|
| عمر باتری: | > 5 سال |
| توان پانل خورشیدی: | 2W |
فلاش قرمز L865 نور انسداد هواپیما با انرژی خورشیدی متوسط
| نام محصول: | چراغ مانع هوانوردی |
|---|---|
| نوع باتری: | اسید سرب |
| ظرفیت باتری: | 12V114AH |
50HZ ضد تداخل 5KW AC120V هواپیمای کنترل کننده نور
| نوع مدل: | 50HZ ضد تداخل 5KW AC120V هواپیمای کنترل کننده نور |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC120V (± 10٪) |
| فرکانس دارای قدرت: | 50 هرتز - 60 هرتز |
SUS304 Shell GS-OC / Z کنترل کننده نور هواپیمایی
| نوع مدل: | کنترل کننده هواپیمای هوانوردی |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC120V (± 10٪) |
| فرکانس دارای قدرت: | 50 هرتز - 60 هرتز |
چراغ هشدار انسداد خورشیدی قابل حمل نوع A 16.5V 20km 20W
| نوع: | چراغ هشدار انسداد خورشیدی قابل حمل نوع A 16.5V 20km 20W |
|---|---|
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
| ظرفیت باتری: | 12V24AH |
چراغ هشدار انسداد 20 وات با شدت متوسط 2000 سی دی
| نوع: | چراغ هشدار انسداد 20 وات با شدت متوسط 2000 سی دی |
|---|---|
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
| ظرفیت باتری: | 12V24AHc |

