همه محصولات
-
لوییچراغ های هواپیمایی با کیفیت و قیمت مناسب ، محصولات شما را دوست دارند. -
جانمن فقط می خواهم از شما برای حرفه ای بودن تشکر کنم.
کلید واژه ها [ aviation obstruction light ] همخوانی داشتن 119 محصولات.
3W Dual Head 32.5cd Aviation انسداد لامپ
| واگرایی عمودی: | 10 درجه |
|---|---|
| افقی خارج کردن: | 360 درجه |
| شدت نور: | نوع B ≥32.5cd نوع A ≥10cd |
PC Lens 20000cd Aircraft انسداد نور شدت متوسط برای دودکش
| استاندارد FAA: | L-864/865 |
|---|---|
| تایپ کنید: | شدت متوسط 40 وات چراغ چشمک زن سفید روشن بر روی برج |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
AC220V 20000cd لامپهای انسداد هواپیما با شدت بالا برای برجها
| استاندارد FAA: | L-864/865 |
|---|---|
| تایپ کنید: | شدت متوسط 40 وات چراغ چشمک زن سفید روشن بر روی برج |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
6.4V 6AH باتری 6 وات خورشیدی با مانع خورشیدی به نور ناوبری کمک می کند
| نوع: | LED به نور پیمایش کمک می کند |
|---|---|
| عمر خدمات منبع نور: | 000 100000 ساعت |
| منبع تغذیه: | پانل خورشیدی با کارایی بالا |
200cd 7.4V 10AH انسداد خورشیدی نور لیتیوم آهن SGS
| تایپ کنید: | باتری آهن لیتیوم ساخته شده در چراغ های خورشیدی انسداد |
|---|---|
| عمر خدمات منبع نور: | 000 100000 ساعت |
| منبع تغذیه: | پانل خورشیدی با کارایی بالا |
سوزاندن ثابت چراغ انسداد LED 15 وات 200 سی دی
| طبقه بندی کردن: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | سوزاندن ثابت چراغ انسداد LED 15 وات 200 سی دی |
| منبع تغذیه: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
چراغ انسداد هواپیمای دو سرخ 50Lux 32cd 3W
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | چراغ انسداد هواپیمای قرمز دو سرخ 32 سی دی با شدت کم |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
چراغ انسداد هواپیما DC12V / 24V با شدت متوسط
| استاندارد FAA: | L-864 |
|---|---|
| نوع: | چراغ انسداد هواپیما DC12V / 24V با شدت متوسط |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
چشمک زن 40 بار در دقیقه 60 وات چراغ انسداد هواپیما با شدت زیاد
| استاندارد FAA: | L-867 |
|---|---|
| نوع: | چراغ انسداد هواپیما با شدت بالا |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
3W چراغ های هشدار دهنده هوانوردی با شدت کم 32.5 سی دی برای ساختمان های بلند
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ های هشدار دهنده هواپیما |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |

