همه محصولات
-
لوییچراغ های هواپیمایی با کیفیت و قیمت مناسب ، محصولات شما را دوست دارند. -
جانمن فقط می خواهم از شما برای حرفه ای بودن تشکر کنم.
کلید واژه ها [ aviation obstruction light ] همخوانی داشتن 119 محصولات.
شدت کم 100Lux LED Aviation Obstruction Light 220v Double Light
| طبقه بندی کردن: | FAA ایکائو |
|---|---|
| تایپ کنید: | نور کم انسداد LED با شدت کم |
| ولتاژ بهره برداری: | AC186v ~ 220V |
نور منع انسداد هواپیمایی با شدت زیاد خورشیدی سفید
| نوع: | چشمک زن سفید چراغ انسداد هواپیمایی با شدت بالا |
|---|---|
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
| ظرفیت باتری: | 12V24AH |
چراغ انسداد هواپیمایی خورشیدی با شدت متوسط 15 کیلومتر
| نام محصول: | چراغ انسداد هواپیمایی خورشیدی با شدت متوسط 15 کیلومتر |
|---|---|
| نوع باتری: | باتری سربی - اسیدی |
| ظرفیت باتری: | 12V12AH |
دودکش FPM40 DC12V هواپیمای انسداد نور شدت دو رنگ شدت متوسط
| استاندارد FAA: | L-864 |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ انسداد هواپیمایی دودکش DC12V |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
چراغ انسداد هواپیمایی با شدت متوسط خورشیدی نوع B
| نام محصول: | چراغ انسداد هواپیمایی با شدت متوسط خورشیدی نوع B |
|---|---|
| عمر خدمات منبع نور: | 000 100000 ساعت |
| منبع تغذیه: | پانل خورشیدی با کارایی بالا |
شدت متوسط 20W 12V 9AH چراغ انسداد هواپیمایی
| حالت: | شدت متوسط 20W 12V 9AH چراغ انسداد هواپیمایی |
|---|---|
| زندگی منبع نور: | > 100000 ساعت |
| منبع نور: | رهبری |
چراغ انسداد هواپیمایی 32.5cd Dual Head FAA L810
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | چراغ انسداد هواپیمایی 32.5cd Dual Head FAA L810 |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
چراغ انسداد هواپیمایی IP67 FAA L810 AC220V LED
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | چراغ انسداد هواپیمایی IP67 FAA L810 AC220V LED |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
2000 سی دی چراغ انسداد هواپیمایی با شدت متوسط
| استاندارد FAA: | L-864 |
|---|---|
| نام محصول: | 2000 سی دی چراغ انسداد هواپیمایی با شدت متوسط |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
چراغ انسداد هواپیمایی با شدت بالا FAA L-867
| استاندارد FAA: | L-867 |
|---|---|
| نوع: | چراغ انسداد هواپیمایی با شدت بالا FAA L-867 |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |

