همه محصولات
-
لوییچراغ های هواپیمایی با کیفیت و قیمت مناسب ، محصولات شما را دوست دارند. -
جانمن فقط می خواهم از شما برای حرفه ای بودن تشکر کنم.
کلید واژه ها [ aviation obstruction light ] همخوانی داشتن 119 محصولات.
32.5 سی دی / 10 سی دی FAA L-810 چراغ هشدار دهنده دو هواپیما برای برج ها
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | چراغ هشدار دهنده دو هواپیما FAA L-810 برای برج ها |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
برج خورشیدی با شدت متوسط چراغ های قرمز چشمک زن
| نوع: | برج خورشیدی با شدت متوسط چراغ های قرمز چشمک زن |
|---|---|
| عمر خدمات منبع نور: | 000 100000 ساعت |
| منبع تغذیه: | پانل خورشیدی با کارایی بالا |
چراغ های هشدار دهنده هواپیما جهت دار IP65 جهت برج دوتایی
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ هواپیمایی دو سر |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V |
چراغ های هشدار دهنده هواپیما با ظرفیت 20 کیلوگرم خورشیدی 15 وات IP65
| توان پانل خورشیدی: | 6wx4 |
|---|---|
| عمر باتری: | 2 سال |
| نوع باتری: | باتری سربی - اسیدی |
چراغ خورشیدی با شدت کم 5 کیلومتر 14AH نور 3W برای ساختمان ها
| نام: | چراغ انسداد برج خورشیدی |
|---|---|
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
| ظرفیت باتری: | 12V14AH |
چراغ های هشدار دهنده هواپیما FAA ICAO Red Flash 32cd AC110V برای برج آهنی
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ هشدار هواپیمای 32 سی دی برای برج آهنی |
| ولتاژ بهره برداری: | AC110V / 220V |
300LUX IP67 20CD خورشیدی با نور خورشیدی نور سلولی
| افقی خارج کردن: | 360 درجه |
|---|---|
| واگرایی عمودی: | > 10 درجه |
| عمر صفحه خورشیدی: | > 20 سال |
L-864 Red Flashing 2000cd 14AH Solar Aviation Aviation Light 20W
| حالت: | نور متوسط هواپیمای خورشیدی |
|---|---|
| زندگی منبع نور: | > 100000 ساعت |
| منبع نور: | رهبری |
12V 5km قرمز خورشیدی روشنایی هشدار جلوگیری از انسداد
| شماره مدل: | نور انسداد هواپیما با انرژی خورشیدی قرمز |
|---|---|
| عمر خدمات منبع نور: | 000 100000 ساعت |
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
ICAO IP65 چراغ هشدار دهنده هواپیما چراغ سفید روشن برای برج ها
| FAA طبقه بندی کنید: | L-857 |
|---|---|
| مدل: | GS-HI / O |
| ولتاژ برق: | AC220V |

