همه محصولات
-
لوییچراغ های هواپیمایی با کیفیت و قیمت مناسب ، محصولات شما را دوست دارند. -
جانمن فقط می خواهم از شما برای حرفه ای بودن تشکر کنم.
کلید واژه ها [ aviation obstruction light ] همخوانی داشتن 119 محصولات.
چراغ های انسداد با شدت کم برای ساخت و سازهای بلند با نور ثابت قرمز قرمز با کیفیت بالا 67
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ های هشدار دهنده هواپیما |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
Red Flash 2000cd ICAO Solar Aviation Light for Towers شدت متوسط
| مصرف برق: | W20W |
|---|---|
| مدل: | چراغ های هشدار دهنده هواپیما FAA L864 / L865 خورشیدی نوع B 15 کیلومتری |
| عمر باتری: | 2 سال |
2000 سی دی ~ 200000 سی دی شدت بالا نوع A نور خورشیدی هواپیمای خورشیدی سفید
| نوع: | 2000 سی دی ~ 200000 سی دی شدت بالا نوع A نور خورشیدی هواپیمای خورشیدی سفید |
|---|---|
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
| ظرفیت باتری: | 12V24AH |
15 کیلومتر 28 وات 2000 سی دی نوع B چراغ هواپیمایی با شدت متوسط
| مدل: | 2000 سی دی نوع B چراغ هواپیمایی با شدت متوسط |
|---|---|
| زندگی منبع نور: | > 100000 ساعت |
| منبع نور: | رهبری |
چراغ خورشیدی با شدت متوسط Red Flash 12V 24AH 20W ICAO
| مصرف برق: | W20W |
|---|---|
| مدل: | چراغ های هشدار دهنده هواپیما FAA L864 / L865 خورشیدی نوع B 15 کیلومتری |
| عمر باتری: | 2 سال |
2000 سی دی لامپ هواپیمایی با شدت متوسط 20 وات 15 کیلومتری برای برج
| مدل: | 2000 سی دی لامپ هواپیمایی با شدت متوسط 20 وات 15 کیلومتری برای برج |
|---|---|
| زندگی منبع نور: | > 100000 ساعت |
| منبع نور: | رهبری |
چراغ های هوانوردی برج خورشیدی 5km Dual 8V 4W
| حالت: | چراغ های هواپیمایی برج خورشیدی |
|---|---|
| زندگی منبع نور: | > 100000 ساعت |
| منبع نور: | رهبری |
چراغ های خورشیدی FAA L810 Solar Panel 8V 4W برای ساختمان ها
| حالت: | چراغ های هواپیمایی FAA L810 Solar Panel 8V 4W برای ساختمان ها |
|---|---|
| زندگی منبع نور: | > 100000 ساعت |
| منبع نور: | رهبری |
100000cd 12V 24AH باتری با شدت بالا چراغ اخطار با مانع
| نوع: | 100000cd 12V 24AH باتری با شدت بالا چراغ اخطار با مانع |
|---|---|
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
| ظرفیت باتری: | 12V24AH |
چراغ های هشدار دهنده هواپیما FAA L864 / L865 خورشیدی نوع B 15 کیلومتری
| مصرف برق: | W20W |
|---|---|
| مدل: | چراغ های هشدار دهنده هواپیما FAA L864 / L865 خورشیدی نوع B 15 کیلومتری |
| عمر باتری: | 2 سال |

