همه محصولات
-
لوییچراغ های هواپیمایی با کیفیت و قیمت مناسب ، محصولات شما را دوست دارند. -
جانمن فقط می خواهم از شما برای حرفه ای بودن تشکر کنم.
کلید واژه ها [ aviation obstruction light ] همخوانی داشتن 119 محصولات.
3W 32CD LED برج مخابراتی با شدت کم نور چراغ هوایی
| طبقه بندی FAA: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ های هشدار هواپیما FAA L810 |
| ولتاژ بهره برداری: | DC 12V/24V/48V |
32.5 سی دی چشمک زن چراغ های هشدار دهنده هواپیما با شدت کم FAA L810
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | 32.5 سی دی چشمک زن چراغ های هشدار دهنده هواپیما با شدت کم FAA L810 |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
کنترل کننده کم نور هواپیمایی
| منبع تغذیه: | AC120V (± 10٪) |
|---|---|
| فرکانس دارای قدرت: | 50 هرتز - 60 هرتز |
| مصرف برق: | 5W |
چراغ های دریایی پیمایش خورشیدی 10NM
| نام محصول: | چراغ های دریایی پیمایش خورشیدی 10NM |
|---|---|
| زندگی منبع نور: | > 100000 ساعت |
| منبع نور: | رهبری |
1-6nm Solar Boat 12V14AH Marine Navigation Lantern 300LUX
| عمر مفید صفحه خورشیدی: | 30 سال |
|---|---|
| افقی خارج کردن: | 360 درجه |
| واگرایی عمودی: | > 8 درجه |
شناور دریایی فانوس دریایی خورشیدی IALA 12-20NM
| نوع: | چراغ های ناوبری خورشیدی 10NM 20NM |
|---|---|
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
| ظرفیت باتری: | 12V24AH |
1.5 متر 2.5 متر 3 متر 5 متر Helipad Windsock
| ولتاژ تأمین اختیاری: | DC12V ، AC120V ، AC220V |
|---|---|
| دمای محیط: | -40 85 |
| رطوبت محیط: | 95٪ |
بادگیر 304 فولاد ضد زنگ / چراغ جهت باد / بادبزن
| قطر: | سفارشی |
|---|---|
| قد: | سفارشی |
| مواد ماست: | فولاد ضد زنگ SUS 304 |
کره هشدار هواپیما با ضریب بازتاب 600 میلی متر
| مدل: | کره هشدار هواپیما با ضریب بازتاب 600 میلی متر |
|---|---|
| اندازه کلی: | 600 میلی متر × 741.5 میلی متر × 600 میلی متر |
| اندازه نصب: | با سیم 35mm ~ 150m apt سازگار شوید |

