همه محصولات
-
لوییچراغ های هواپیمایی با کیفیت و قیمت مناسب ، محصولات شما را دوست دارند. -
جانمن فقط می خواهم از شما برای حرفه ای بودن تشکر کنم.
کلید واژه ها [ aviation obstruction light ] همخوانی داشتن 119 محصولات.
چراغ انسداد برج خورشیدی FAA Flash Constant Adapched 32.5CD
| مدل شماره: | نور انسداد برج خورشیدی 32.5CD |
|---|---|
| حالت کار: | فلش و ثابت |
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
چراغ انسداد انرژی خورشیدی با شدت کم 2W 3.3AH 300LUX
| مدل: | 5km با شدت کم قرمز 2W 5.5V چراغ انسداد هواپیما |
|---|---|
| عمر خدمات منبع نور: | 000 100000 ساعت |
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
در حال سوختن ثابت چراغ انسداد 200 سی دی
| افقی خارج کردن: | 360 درجه |
|---|---|
| شدت نور: | c200 سی دی |
| حالت کار: | سوزش مداوم |
چراغ های دو برابر انسداد 3W IP67 ضد آب 32.5 سی دی برای برج ها
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | چراغ های دو برابر انسداد ضد آب IP67 برای برج ها |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
چراغ LED 3W AC120V ICAO Red Flashing برای برج ها
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | چراغ LED هوانوردی با شدت کم ICAO AC120V Red برای برج ها |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
چراغ هوایی با شدت کم IP68 3W برای چراغ انسداد برج
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | GS-LI / B GS-LI / A |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 85V ~ 264V |
چراغ انسداد هواپیما دو نوع LED نوع B با مقاومت در برابر ضربه
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | شدت کم نوع B |
| ولتاژ بهره برداری: | DC 12V / 24V / 48V |
2000 سی دی نوع A 40W چراغ جلوگیری از هواپیما سفید برای برج
| استاندارد FAA: | L-865 |
|---|---|
| نوع: | GS-MI / F |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
چراغ هوانوردی برج برج ثابت Red Steady AC220V 60Hz 32cd Tower با شدت کم
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ های هشدار دهنده هواپیما |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 220V یا AC110V |
چراغ سیگنال برج هوانوردی ICAO کم شدت 3 وات 10 سی دی
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نام: | چراغ های انسداد فرودگاه |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 85V ~ 264V |

