همه محصولات
-
لوییچراغ های هواپیمایی با کیفیت و قیمت مناسب ، محصولات شما را دوست دارند. -
جانمن فقط می خواهم از شما برای حرفه ای بودن تشکر کنم.
کلید واژه ها [ aviation obstruction light ] همخوانی داشتن 119 محصولات.
32.5 سی دی 3 وات چراغ ممانعت از هواپیمای دو برابر IP67 با شدت کم
| واگرایی عمودی: | 10 درجه |
|---|---|
| افقی خارج کردن: | 360 درجه |
| شدت نور: | نوع B ≥32.5cd نوع A ≥10cd |
کنترل کننده نور انسداد هواپیمایی AC120V با شدت کم
| منبع تغذیه: | AC120V (± 10٪) |
|---|---|
| فرکانس دارای قدرت: | 50 هرتز - 60 هرتز |
| مصرف برق: | 5W |
چراغ انسداد خورشیدی 2 وات
| نام محصول: | چراغ انسداد خورشیدی 2 وات |
|---|---|
| عمر خدمات منبع نور: | 000 100000 ساعت |
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
12V 14AH 15W خورشیدی قابل حمل 15 کیلومتر لامپ انسداد هواپیما
| مدل: | 12V 14AH 15W خورشیدی قابل حمل 15 کیلومتر لامپ انسداد هواپیما |
|---|---|
| زندگی منبع نور: | > 100000 ساعت |
| منبع نور: | رهبری |
نورپردازی PC Lampshade 32.5cd AC220V هواپیمای با شدت کم
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | 32.5 سی سی نور انسداد کم شدت قرمز برای برج ها |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
32.5 سی دی چراغ انسداد فرودگاه با شدت کم 3 وات برای ساختمان بلند
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ انسداد هواپیمای قرمز دو سرخ 32 سی دی با شدت کم |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
چراغ انسداد خورشیدی با شدت متوسط نوع A 20W
| نوع: | چراغ انسداد خورشیدی با شدت متوسط نوع A 20W |
|---|---|
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
| ظرفیت باتری: | 12V24AH |
چراغ انسداد هواپیما 20W دو رنگ AC110V AC220V
| استاندارد FAA: | L-864 |
|---|---|
| نوع: | چراغ انسداد هواپیما دو رنگ |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
شدت انسداد خورشیدی با شدت متوسط B
| نام محصول: | شدت انسداد خورشیدی با شدت متوسط B |
|---|---|
| زندگی منبع نور: | > 100000 ساعت |
| منبع نور: | رهبری |
40W چراغ انسداد خورشیدی با شدت زیاد 40 کیلومتر
| نوع: | 40W چراغ انسداد خورشیدی با شدت زیاد 40 کیلومتر |
|---|---|
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
| ظرفیت باتری: | 12V24AH |

