همه محصولات
-
لوییچراغ های هواپیمایی با کیفیت و قیمت مناسب ، محصولات شما را دوست دارند. -
جانمن فقط می خواهم از شما برای حرفه ای بودن تشکر کنم.
کلید واژه ها [ aviation obstruction light ] همخوانی داشتن 119 محصولات.
پایه آلیاژ آلومینیوم نور دو برج 3W Aviation Obstruction برای برج
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ انسداد هواپیمایی 32.5cd Dual Head FAA L810 |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
چراغ انسداد هواپیمایی GS-LI / D Double AC110V 220V برای برج
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| نوع: | چراغ انسداد هواپیمایی برای برج |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24V / 48V |
چراغ انسداد هواپیمایی خورشیدی با شدت کم قرمز
| مدل شماره: | چراغ انسداد هواپیمایی خورشیدی با شدت کم قرمز |
|---|---|
| عمر خدمات منبع نور: | 000 100000 ساعت |
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
چراغ انسداد برج هواپیمایی FAA L-865 Type A 40W
| استاندارد FAA: | L-865 |
|---|---|
| نوع: | چراغ انسداد برج هواپیمایی FAA L-865 Type A 40W |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
چراغ انسداد هواپیمایی Double Color Dia 255mm 2000cd
| استاندارد FAA: | L-864 |
|---|---|
| نوع: | چراغ انسداد هواپیمایی دو رنگ 2000 سی دی |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
نور کم انسداد هواپیمایی خورشیدی با شدت کم IEC 32CD 300LUX
| مدل شماره: | چراغ انسداد هواپیمایی خورشیدی با شدت کم قرمز |
|---|---|
| عمر خدمات منبع نور: | 000 100000 ساعت |
| منبع تغذیه: | پنل خورشیدی سیلیکون کریستالی مونو |
چراغ انسداد هواپیمایی با شدت متوسط FAA L-864
| استاندارد FAA: | L-864 |
|---|---|
| نوع: | چراغ انسداد هواپیمایی با شدت متوسط FAA L-864 |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
شدت متوسط 20000CD چراغ انسداد هواپیمایی 40W
| استاندارد FAA: | L-864/865 |
|---|---|
| نام: | چراغ راهنمای هواپیما با شدت متوسط نوع A |
| ولتاژ برق: | AC 110V / 220V ، DC 12V / 24 / 48V |
ICAO Red Steady Light IP68 Aviation انسداد نور با شدت کم
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | GS-LI / B GS-LI / A |
| ولتاژ بهره برداری: | AC 85V ~ 264V |
منعکس کننده چراغ های انسداد هواپیمایی LED سی دی 32 سی دی با فوتوسل
| FAA طبقه بندی کنید: | L-810 |
|---|---|
| تایپ کنید: | GS-LI / B GS-LI / A |
| ولتاژ بهره برداری: | 220V AC |

